Facebook перейнявся конфіденційністю користувачів Android і відкрив доступ через Tor

Турбуєтеся про конфіденційність в соціальних мережах? Тоді краще всього користуватися додатком Facebook для Android: тепер воно підтримує роботу з однією з найбільш безпечних технологій — Tor.

Facebook піклується про безпеку даних своїх користувачів. Нещодавно ресурс, призначений для того, щоб ділитися інформацією про особисте життя, оголосив про старт програми щодо збереження анонімності за допомогою Tor. Тепер ресурсами соціальної мережі можна користуватися через будь-Tor-браузер, використовуючи дзеркало сайту. Таким чином, реальне місце розташування і деякі інші дані, які збирає Facebook, перестануть бути доступними навіть для спецслужб.

Facebook перейнявся конфіденційністю користувачів Android і відкрив доступ через Tor

Тепер Facebook розповсюдив програму для користувачів мобільних пристроїв. І якщо у когось є занепокоєння з приводу конфіденційності в Мережі, можна скористатися офіційним способом шифрування даних для програми Facebook на Android.

Facebook перейнявся конфіденційністю користувачів Android і відкрив доступ через Tor

Для використання Tor-мереж на Android буде потрібно завантажити проксі-додаток Orbot. Після його установки необхідно зайти в пункт меню «Налаштування Facebook App» і скористатися перемикачем для активації функції. Весь трафік програми буде йти через проксі, використовує Tor-мережі. Інформація про нові функції програми буде публікуватися на сторінці Facebook, присвяченій Tor-проекту. Скачати Orbot можна на офіційному сайті або в Google Play.

Завантажити QR-Code

Orbot Проксі в комплекті з Tor
Розробник: The Tor Project
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *