Facebook інтегрується в iOS 6

За повідомленням TechCrunch наступна версія мобільної операційної системи iOS 6 отримає інтеграцію з Facebook на системному рівні. Аналогічну ситуацію ми бачили з iOS 5 і Twitter. Повідомлення з’явилося через кілька днів після того, як CEO Apple Тім Кук на конференції D10 позитивно відгукнувся про Facebook, відповівши на питання про можливе партнерство Facebook і Apple фразою «stay tuned».

«Facebook дійсно буде вбудований в наступну версію iOS.

 

Twitter, як і раніше залишиться частиною нової версії iOS 6, яка має також кодова назва «Sundance», і компанія буде вести переговори на WWDC щодо парнерства (в тому числі і щодо інтеграції до очікуваної OS X Mountain Lion). Інтеграція Facebook стане дуже важливою подією для iOS — тисячі додатків використовують цю мережу для авторизації (деякі програми мають на увазі такий спосіб як єдино можливий, до нещастя для багатьох). Apple знають про цю ситуацію і вирішили, що настав час для повноцінної інтеграції Facebook.»

 

Також TechCrunch відзначили, що Apple і Facebook продовжують роботу над концепцією інтеграції елементів Facebook. У повідомленні є і застереження про те, що Apple відома своїми відмовами від тих або інших рішень у минулому, але на даний момент очікується, що новина про інтеграцію Facebook у iOS 6 все ж буде оприлюднена в рамках майбутньої конференції WWDC, яка стартує 11 червня.

[via macrumors]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *