Facebook Groups: зручний інструмент для невеликих груп людей

Соціальна мережа Facebook переробила інструмент груп, змістивши акценти і ще більш розділивши принципово різні інструменти — Pages Groups.

Facebook: використовувати групи чи сторінки?

Сьогодні група — це, безумовно, інструмент взаємодії невеликої групи людей, щодня спілкування якій не повинно бути надбанням публіки — друзів у соціальній мережі, які не запрошені в цю групу. При створенні нової групи сьогодні, рівень доступу до контенту за замовчуванням обмежений тільки запрошеними вами людьми.

Facebook Groups: зручний інструмент для невеликих груп людей

В групі ви можете створювати класичні записи з активним контентом (наприклад, відео тут же можна подивитися), ділитися посиланнями, фотографіями та відео. Додатково доступний інструмент Event допомагає створювати закриті запрошення на події та зустрічі. Doc — це простий редактор тексту, який стане в нагоді при базовому плануванні активності групи — список продуктів на шашлики, інформація збирається для спільної поїздки і т. д.

Всі любителі Google Groups оцінять тут функціонал відповідей на постінги по e-mail. Нові записи в групі можна також створювати відправляючи тексти на секретний e-mail, створюваний для членів групи адміністрацією групи.

А не переїхати нам з Twitter в Facebook?

Спілкування в групі можна робити в спеціальному чаті, який доступний тільки членам групи.

Facebook Groups: зручний інструмент для невеликих груп людей

І не забувайте про сторінку Lifehacker.ru на facebook!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *