Facebook додав відеодзвінки в Messenger

Месенджер головної світової соціальної мережі розвивається стрімкими темпами. Єдина платформа для сторонніх додатків, безкоштовні дзвінки, переказ грошей — головні нововведення Messenger за останні пару місяців. Сьогодні він навчився здійснювати відеодзвінки безкоштовно, підлаштовуючись під швидкість вашого з’єднання.

Поки що дзвінки будуть працювати лише між користувачами мобільних додатків. При цьому власники Android – і iOS-пристроїв зможуть спілкуватися між собою без будь-яких проблем. Щоб здійснити відеодзвінок, потрібно буде просто натиснути на відповідну кнопку в правому верхньому кутку відкритого діалогу.

Facebook додав відеодзвінки в Messenger

Якість зображення буде залежати від ширини каналу, і у разі низьких показників Messenger запропонує вимкнути передачу відео з вашого боку, але буде показувати вашого співрозмовника.

Facebook додав відеодзвінки в Messenger

Незабаром повинна з’явитися підтримка групових дзвінків і стабілізація відео: керівник проекту Стен Чудновський вже заявив про початок роботи над новою функціональністю, яка ускладнить життя конкурентів.

Новинка доступна вже сьогодні в 18 країнах, серед яких, на жаль, поки немає ні Росії, ні України. По завіреннях компанії, цей список розшириться в найближчі кілька місяців.

Завантажити QR-Code

Messenger
Розробник: Facebook, Inc.
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

Messenger — безкоштовні відеозв’язок і повідомлення
Розробник: Facebook
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *