Facebook додасть світловий меч до фото вашого профілю

Все ще мрієте про власний світловий меч? Facebook дарує кожному його абсолютно безкоштовно. Правда, тільки на фото. І тільки на цьому тижні.

Не тільки Giphy Cam бере участь в рекламній акції, присвяченій виходу нового фільму «Зоряні війни: пробудження Сили». До розкручування приєдналася і соціальна мережа Facebook (звичайно, адже там теж працюють віддані фанати саги). Цього тижня кожен охочий зможе додати фото свого профілю світловий меч.

Рецепт досить простий. Потрібно перейти на офіційну сторінку «Зоряних воєн» з наступного посилання і натиснути «Спробувати». Програма запропонує змінити поточний аватар сторінки. Змінити яку-небудь іншу картинку не вийде.

Facebook додасть світловий меч до фото вашого профілю

Вибрати можна з двох варіантів: червоний меч темної сторони (ситхів) або синій (той самий, що був у Люка). Завдяки додатку в соціальній мережі меч можна розмістити у будь-якому місці фотографії, от тільки навряд чи вийде красиво приліпити до будь зображенню.

Facebook додасть світловий меч до фото вашого профілю

При цьому можна встановити термін дії програми. Зараз він обмежений одним тижнем (мінімальний час — годину, можна і на день). Але ми ж знаємо, що шум з приводу «Пробудження Сили» не вщухатиме до кінця січня, а в наступному році очікується ще один сиквел. Так що ми напевно побачимо цю фішку знову.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *