Фінальна версія OS X Mavericks вийде в жовтні

Фінальна версія OS X Mavericks вийде в жовтні

Apple планує випустити фінальну версію своєї нової десктопної операційної системи OS X 10.9 Mavericks в кінці жовтня, повідомляють обізнані з планами яблучної компанії джерела. Це відбувається на тлі того, що багато пророкують вихід iOS 7 OS X 10.9 вже в цьому місяці. Судячи з усього, реліз iOS 7 відбудеться наприкінці вересня, разом з надходженням у продаж нових iPhone 5S і 5C. Реліз iOS 7 для iPad може бути відкладено до жовтня.

OS X Lion і Mountain Lion випускалися на наступний день після оприлюднення фінансових результатів купертиновцев. У випадку з Mavericks, Apple може випустити нову OS X на наступний день після оголошень результатів про підсумки 4 фінансового кварталу. Традиційно, Apple ділитися своїми підсумками за останню чверть фінансового року якраз у другій половині жовтня.

Диваки отримала багато нових функцій, серед яких підтримка роботи з декількома моніторами, iBooks, Maps, вкладки і теги в Finder, вдосконалені Safari і Календар і багато іншого.

Перша бета-версія OS X 10.9 була випущена в червні після WWDC-2013. Останні бета-версії, за запевненням розробників, що працюють стабільно, а це значить що фінальний вихід OS X відбудеться зовсім скоро. Очевидно, Apple навмисно порушує терміни виходу Mavericks для того, щоб у вересні повністю сфокусуватися на iOS 7.

Крім нової Mac OS, восени Apple може випустити нові Mac Pro, iMac, MacBook Pro. Можливо, вихід цих продуктів буде прив’язаний до релізу Диваки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *