Eye Relax — зроби перерву!

Ну що, знову засиділись за комп’ютером, та так, що суглоби хрумтять і голова важка? Так не годиться, це треба якось виправляти. Як мінімум потрібно робити перерви в роботі, давати очам відпочинок, адже вони працюють весь день! Але простежити за самим собою важко, тим паче змусити себе відірватися від монітора. Взяти відпочинок під контроль допоможе Eye Relax.

Eye Relax — зроби перерву!

Програма встановить проміжки часу, через які буде змушувати Вас робити перерви. Звичайно, ці проміжки можуть бути індивідуальними, по-цьому у програми є гнучкі налаштування.

Eye Relax — зроби перерву!

Коли настає час дати відпочинок очам, програма може безневинно показати нагадування про це, а може і повністю блокувати комп’ютер, показавши, наприклад, чорний екран, або красиву, розслаблюючу картинку.

Eye Relax — зроби перерву!

При чому, як би Ви не хотіли, при відповідних налаштуваннях програма не дасть скористатися комп’ютером, тому що можна поставити пароль і заборонити закривати утиліту через диспетчер завдань.

Eye Relax — зроби перерву!

Налаштування можна зберігати в профілях, перемикаючись між ними на льоту. Ця програма – відмінний спосіб контролювати час невідривного просиджування за комп’ютером. Пруфлінк: http://themech.net/eyesrelax/.

Були протестовані раніше:

  • Workrave нагадає користувачеві про відпочинок
  • ChronoControl — візьміть відпочинок під контроль

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *