Epic Games Store роздає дві частини Darksiders і симулятор гірського спорту Steep

Остання роздача EGS заощадить вам майже 2,5 тисячі рублів.

В Epic Games Store розпочалася фінальна роздача ігор, і добірка виявилася дійсно гідною. Зараз віддають повні версії слешерів Darksiders і Darksiders II, а також симулятор гірських видів спорту Steep.

Darksiders: Warmastered Edition розповідає історію Війни — одного з чотирьох вершників Апокаліпсису, якого обманом змусили почати Кінець світу. За це його позбавили сил і відправили на Землю — де герой повинен дізнатися правду про те, що трапилося і помститися.

В Darksiders II гравець знову приміряє на себе роль вершника Апокаліпсису — на цей раз Смерті. У грі бере участь версія Deathinitive Edition — в ній поліпшили графічний движок, адаптували графіком під 1080p і оптимізували ігровий баланс. Також в комплекті всі доповнення.

Steep запропонує гравцеві покататися по свіжим гірських схилах на лижах, сноуборді, параплані або в вингсьюте. У грі є багатокористувацький режим і можливість записувати свої найкращі трюки і ділитися ними з друзями.

Зазвичай Darksiders коштує 299 і 699 рублів за першу і другу частину відповідно, а Steep — 1 499. Загальна вигода становить 2 497 рублів. Роздача триватиме до 9 січня.

Забрати Darksiders: Warmastered Edition→

Забрати Darksiders II: Deathinitive Edition→

Забрати Steep→

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *