Ентропія і геометрія: скульптор Кайл Коттье створює дивовижні конструкції з дерева і ниток (фото)

Природа здатна створювати неймовірні візерунки і фігури. Вдивляючись у них, можна побачити саму суть життя – її метафізичне початок. Однак не тільки природа здатна на таке. Є і люди, які створюють такі ж дивовижні витвори мистецтва.

Світ очима художника-натураліста

Американський скульптор Кайл Коттье відомий тим, що створює скульптури, грунтуючись на своїх метафізичних уявленнях про світ. Ці знання він отримав, досліджуючи і пізнаючи навколишню реальність, вдивляючись в саму суть речей і явищ. У своїх роботах скульптор намагається відобразити природні цикли і явища: народження і смерть, зростання і в’янення, порядок і хаос.

Улюбленим матеріалом Кайла Коттье є дерево. Адже воно – втілення самого життя. В ньому відображаються народження, дорослішання і смерть. Також скульптор обожнює нитки. Вони – символ того, що у світі все взаємопов’язане і має спільний початок.

Особливе місце на його виставках виділено старих речей і меблів, які Кайл особисто відновив. Ці предмети служать нагадуванням про те, що навіть смерть – це не кінець. Адже після неї ми як і раніше залишаємося частиною цього світу, навічно вплетені в його сутність.

Пляшка з гарячою водою: чоловік поділився способом заснути в жарку ніч
Хлопець завжди боявся вулиці, але 75 сусідів йому допомогли
Жести прості, але скласти пальці так можуть лише 8 % людей на Землі

Нижче представлені фотографії його робіт, об’єднані однією темою: «Самотні живі точки в нескінченній плутанини життя».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *