Engadget вибрав кращий стилус для iPad

Редактори Engadget спільно з графічним дизайнером провели 15-годинне випробування можливостей 13 стилусів. Переможцями виявилися стилуси компанії Adonit.

Найкращим стилусом редактори Engadget визнали Adonit Jot Pro. Його вартість на Amazon становить $29,99. Особливість Jot Pro полягає в точності — пластиковий прозорий наконечник дозволяє бачити все, що відбувається на екрані. Порівняно з іншими стилусами, його також зручніше тримати.

Engadget вибрав кращий стилус для iPad

За словами редакторів Engadget, Jot Pro можна використовувати як для малювання, так і для письма. Затримка при використанні стилуса є, але вона практично не відчувається.

На друге місце Engadget поставив Adonit Jot Mini вартістю $29. Стилус перейняв майже всі переваги старшої моделі, але йому не вистачає прогумованої поверхні. З-за цього тримати Jot Mini не так комфортно.

Тим, хто віддає перевагу стандартні стилуси з гумовими наконечниками, Engadget радить брати Sensu Artist Brush & Stylus. Він коштує трохи дорожче ($40) і більше підходить дизайнерам і художникам.

Engadget вибрав кращий стилус для iPad

Так як Apple Pencil з’явиться лише в листопаді, у Engadget не було можливості включити його в тест. Втім, редактори вважають, що, з-за того, що Pencil можна використовувати лише з iPad Pro, він би все одно не став фаворитом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *