Емма Таппінг накупила своїм дітям стільки подарунків, що ялинку ледь помітно: але людям це не сподобалося

Мами намагаються дати своїм дітям найкраще, ощасливити їх. Правда, іноді буває так, що намагаються вони настільки сильно, що переходять усі розумні межі, як це зробила Емма Таппінг. Її прагнення порадувати своїх дітей на різдвяні свята викликало шок у користувачів соціальних мереж.

А де ж ялинка?

Мати трьох дітей виклала в соціальні мережі фотографію, на якій за нагромадженням з подарунків було важко розгледіти ялинку. У відповідь отримала справжній шквал критики від користувачів. Знайшлися навіть такі, які назвали 38-річну жінку «огидним» і «егоїстичної».

У відповідь Емма написала, що не передумає з приводу подарунків: це її гроші і вона може витрачати їх так, як хоче.

Знайшлися й ті, хто підтримав матір в її прагненні дарувати дітям радість. Але таких було небагато.

Варто сказати, що Емма стикається з жорсткою критикою свого різдвяного божевілля вже не перший раз. Але продовжує в тому ж дусі, так як вважає таку поведінку правильним.

Закуповувати подарунки до Різдва жінка почала ще в січні, витратила близько 2 000 фунтів стерлінгів (трохи більше 160 тисяч рублів).

А ось протягом року Емма дітей не балує: «Якщо вони чогось хочуть, то повинні виконувати свої обов’язки. Наприклад, якщо дитина зламає свій телефон, новий він від мене не отримає».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *