Еліксир молодості: ніхто не може назвати точний вік цих людей

Вважаєте, що час не можна зупинити? Подивимося, що ви скажете, коли познайомитеся з усіма героями цієї статті. Дивлячись на них, починаєш вірити в еліксир молодості і джерелом вічного життя. Принаймні, зовнішність цих людей точно не відповідає цифрам у паспорті.

Фуандо Тан

Відомий сінгапурський фотограф, який в минулому працював моделлю. Скільки ви йому дасте? Від сили років 30, не більше. Насправді йому 52 роки. Секрет молодості в правильному харчуванні, регулярних тренуваннях, улюбленій роботі та мінімальному використанні косметики.

Жаклін Пізано

Італійка визнана найкрасивішою бабусею країни. Їй 51 рік, у неї вже є онуки. Секрет молодості також у здорової їжі, спорті і якісній косметиці.

Морозиво-сендвіч з безглютеновыми коржами: готуємо освіжаючий ласощі
Умови домашнього арешту Михайла Єфремова: йому не можна користуватися телефоном
Рецепт романтичного кексу: шоколадне тісто з прихованими червоними сердечками

Масако Мизутани

Ця юна особа народилася в 1968 році. Секрет її краси не відрізняється від інших: правильне харчування, прогулянки на свіжому повітрі, спорт.

Памела Джейкобс

Жінці 53 роки. Вона каже, що секрет вічної молодості – в позитивному настрої, посмішці і правильному харчуванні. Звичайно ж, вона не виглядає на свій вік.

Хелен Гектор

Цієї американці виповнилося 66 років. Її тіло виглядає приголомшливо. Жінка зізнається, що весь секрет її зовнішності зводиться до здорового способу життя.

Виходячи з усього сказаного можна зробити висновок, що спорт і здорова їжа є основою збереження здорового тіла і прекрасного обличчя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *