Експерти кажуть, не можна прати одяг при 40°С. Шкода, раніше цього не знала

Експерти радять не прати білизну при температурі нижче 40 градусів. Чому вони так вважають? Таким чином, ми не можемо позбавитися від стійких плям, а бактерії не руйнуються при низьких температурах.

Це не безпечно

На нашому одязі знаходиться багато невидимих патогенних мікроорганізмів. Вони присутні навіть на тій, яку ми зазвичай вважаємо не дуже брудною.

Дослідження показали, що кожен предмет одягу може містити близько 1 мільйона шкідливих бактерій, деякі з яких абсолютно нешкідливі, але є й такі, які можуть бути небезпечними.

Щоб позбавитися від них, ми повинні прати речі при більш високій температурі. Одна з найбільш стійких бактерій – золотистий стафілокок, щоб запобігти зараження нею необхідна гаряча вода.

Вона легко може пережити 40-градусну прання і потрапити в організм, викликаючи проблеми з легенями і сечовипусканням. Мікроорганізми можуть затриматися на нижній білизні і звідти поширитися по внутрішнім органам.

Дослідження також показали, що прання одягу при низьких температурах вбиває тільки 6% вірусів. Слід також подбати про вибір найбільш екологічно чистого, але при цьому ефективного миючого засобу.

Позбутися від бактерій на 100% можна тільки якщо прати речі при 60 градусах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *