Експеримент удався: після ремонту ванна стала виглядати просторіше (фото)

Ще в момент покупки квартири я розуміла, що ванна кімната в ній не бачила ремонту з моменту заселення перших мешканців. Подумки я продумувала новий дизайн, в якому я оформлю простір. Чесно кажучи, в той момент я навіть подумати не могла, що результат моїх творінь виявиться настільки хорошим.

Який я зробила ремонт у старій ванній

Я терпіти не можу роздільний санвузол в квартирі, тому першим моїм рішенням було знесення стіни, що розділяє два простору. Площа для роботи відразу ж істотно збільшилася, що радувало. Вікно в кухню було закладено цегляною кладкою.

Далі я розробила дизайн-проект світлою і дуже стильною кімнати, який команда будівельників всього за пару тижнів втілила в реальність.

Зараз моя ванна кімната виконана в білому кольорі. Частина стін я вирішила пофарбувати, а частина обкласти плиткою. Як видно на фото, я прийняла рішення встановити нову ванну, унітаз, а також велике дзеркало з підсвічуванням. Під ним розмістилася полку зі стильною раковиною, а також кошик для брудної білизни та пральна машинка.

На мій погляд, такий проект відмінно підійде для будь малогабаритної ванної кімнати. Його перевага полягає в тому, що всі необхідні елементи інтер’єру розміщені дуже компактно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *