Екс-дружина Джигарханяна виїхала з Москви після зняття підписки про невиїзд

Чарівна і талановита піаністка з України стала фігурантом кримінальної справи. Після того, як було розпочато розслідування, вона не могла покинути межі столиці і їй доводилося постійно відзначатися і спілкуватися зі слідством. Це дуже виснажувало екс-дружину Джигарханяна, тому відразу після звільнення від зобов’язань вона вирушила в провінцію. Там немає ні суєти, ні докорів, нічого, крім сонця, відпочинку з коханою людиною і простого жіночого щастя. А як тільки вона відновить сили, то відразу продовжить творчу кар’єру.

Захоплення і продовження життя

Перше, що відмітила колишня дружина Джигарханяна в соціальних мережах, це радість свободи і подяку за запрошення на “Фортепіанний конкурс російської музики”. Подібна активність вважається для неї чи не таким же важливим фактором, як повітря. А що стосується користувачів, то вони просто почали засипати її побажаннями, захопленням і іншими сприятливими висловлюваннями.

Залишається побажати їй доброго майбутнього і приємного життя. Все ж останнім часом їй доводилось несолодко, тому тепер прийшла пора відновити. Особисто я не вникав у її матеріали справи, можливо, все не так однозначно, як здається. Але не нам судити її за проступки чи брехня. Нехай буде щаслива і радує оточуючих!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *