Eddy Cloud для iOS: слухайте улюблену музику прямо з хмари

Якщо ви не користуєтеся сервісами потокового відтворення музики і втомилися від соцмережі «ВКонтакте», тобто гідний аналог — створити свою музичну бібліотеку, додати її в хмару і слухати з допомогою спеціальних плеєрів. Eddy Cloud — один з них.

Eddy Cloud — це плеєр, який з’єднується з хмарними сховищами, аналізує їх і дозволяє слухати і завантажувати звідти музику. Додаток працює з Dropbox, Google Drive, OneDrive, Yandex.Disk і навіть може підключатися до створеному вами сервера.

Навряд чи ви будете підключати до Eddy Cloud кілька різних сховищ. Я обмежився одним — Dropbox.

Eddy Cloud для iOS: слухайте улюблену музику прямо з хмари Eddy Cloud для iOS: слухайте улюблену музику прямо з хмари

Eddy Cloud може відтворювати музику онлайн, а також дозволяє викачувати її на пристрій, щоб мати постійний доступ. У плеєрі є таймер сну. Дуже зручна річ, мені цікаво, чому так мало розробників реалізують це в музичних програмах.

Порадіють і любителі радіо за вподобанням. Додаток працює з сервісом SoundCloud — ви можете вибрати один з десятків плейлистів в різних стилях. За аналогією з Spotify, в якому є плейлисти за настроєм, ця функція потрібна з кількох причин:

  1. Можна знаходити нову музику.
  2. Не потрібно думати про те, яку музику включити — можна довіритися думку експертів.

Eddy Cloud для iOS: слухайте улюблену музику прямо з хмари Eddy Cloud для iOS: слухайте улюблену музику прямо з хмари

Враховуючи дешевизну музичних сервісів, що пропонують доступ до музики по підписці, я не бачу сенсу створювати свою медіатеку самостійно. Але якщо з якихось причин (розкажіть про них у коментарях) ви зберігайте всю музику в хмарі, Eddy Cloud дозволить зручно управляти нею з iPhone або iPad.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *