Джош Сімпсон створює мініатюрні «планети» зі скла і ховає в різних куточках світу, щоб люди раділи, виявивши їх

Протягом останніх чотирьох десятиліть Джош Сімпсон ретельно створював хитромудрі маленькі планети зі скла – і вони заховані по всьому світу, щоб люди могли їх знайти.

Скляр – а швидше скляний художник – з Шелберн Фоллс, штат Массачусетс, зробив у своїй майстерні більше 3000 “нескінченних планет” – маленьких хитромудрих глобусів. На цей проект “не від світу цього” його надихнула культова фотографія Землі, зроблена астронавтами Аполлона в 1970-е роки.

Його барвисті маленькі творіння тепер заховані по всьому світу, залишені в якості подарунків перехожим, так що нічого не підозрюючи незнайомці можуть випробувати радість від їх відкриття. Або, можливо, в далекому майбутньому люди будуть задаватися питанням про їх походження. А на сайті Джоша Сімпсона будь-який бажаючий може запропонувати місце для приховування маленької планети або просто прикупити цей сувенір для себе.

“Нескінченні планети”

Свій проект він почав ще в 1970-х роках. Його надихнули як фотографія Землі, так і слова астронавтів, що описують планету як “мармуровий куля синього кольору”. Це давнє художнє дослідження в поєднанні з його глибоким інтересом до фізики, космології і астрономічним явищам, а також до всіх механічних речей надихає його роботу по сей день.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *