Джейсон Момоа збрив бороду і став ще гарнішим

Джейсон Момоа, відомий завдяки виконанню ролей кхала Дрого (“Гра Престолів”) і Аквамена завжди відрізнявся брутальної зовнішністю. Високий зріст, широкі розгойдані плечі, густа окладиста борода… Яке було здивування фанатів, коли вперше за довгі роки вони побачили свого кумира з гладко виголеним обличчям!

Навіщо Джейсон Момоа поголився?

Для початку згадаємо звичний всім образ актора.

Відомо, що актора турбує стан навколишнього середовища. Джейсон позбавився від бороди з метою привернути увагу шанувальників до екологічних проблем.

Джейсон акцентував увагу на тому, що слід ввести повну заборону пластика, так як, незважаючи на його зручність, він дуже шкідливий для навколишнього середовища. Також загрозу представляє велика кількість відходів алюмінію. При бажанні їх можна переробляти менш токсичним способом, проте цей процес набагато більш витратний у фінансовому плані. Актор закликав людей звернути особливу увагу на сортування відходів – треба викидати пластик окремо від іншого сміття.

Шанувальники були шоковані, побачивши актора в новому образі.

Фанати відзначили, що Момоа дуже харизматичний і брутальний і з гладко виголеним обличчям. Хто знає, може, без звичної бороди він зможе отримати нові цікаві ролі в кіно?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *