Двометровий хлопець полюбив мініатюрну дівчину: незвичайна, але щаслива сім’я

Ви досі вважали, що зростання може стати причиною розриву відносин? Є люди, у яких дійсно «високі стосунки». Таким прикладом стали Майлз і Софі. Адже крім збережених відносин вони стали чудовою парою.

Зростання Софі становить 152 сантиметри, а Майлза – майже 200! Різниця в півметра не завадило їх любові. Хлопець і дівчина познайомилися на роботі, і не виявивши жодного інтересу, вони продовжували працювати і спілкуватися, але через півтора року все змінилося, вони зрозуміли, що закохані одне в одного. Після цього усвідомлення вони вирішили стати парою. Після цього працюючі з ними люди стали називати ніяк інакше, як Гуллівер і Дюймовочка.

Критика, не завадила йому щастя

Вони отримували критику після кожної спільної публікації в соціальних мережах, але не піддавались їй, вони не дозволяли незадоволення інших людей зруйнувати їх спільне щастя. Незважаючи на це вони зберегли свій шлюб. Через деякий час у молодої сім’ї з’явився прекрасний малюк, якого молода сім’я назвала Ремі. Він був абсолютно здоровий і радів життю з самого моменту своєї появи на світ. Мила, наївна і промениста усмішка цієї дитини дарує радість всім користувачам соціальних мереж і людям на вулиці. Взагалі всі, хто тільки бачить маленького Ремі, не можуть не посміхнутися. Адже посмішка маленького принца Ремі дуже заразительная.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *