Двоє зі скриньки: онук подружжя Стриженовых на нових фото – копія зоряного дідуся

У 2018 році Катерина Стриженова стала бабусею. Старша донька знаменитої родини – Анастасія – вперше стала матір’ю, про що вона особисто розповіли читачам у соціальній мережі. У “Instagram” Настя опублікувала фото ноги чоловіка і маленької ніжки Петі. Передплатники вважають, що онук Катерини дуже схожий на свого дідуся.

Про те, що відома телеведуча стане бабусею в перший раз, вона сама повідомила в ефірі передачі “Вечірній Ургант”. До того, як прийти в студію популярної програми, Стриженовы намагалися не розповідати про майбутнє поповнення в сім’ї.

Розмовляючи з Ургантом, ведуча зізналася, що у неї чудові взаємини з зятем. Чоловік Насті називає Катерину “тещею мрії”.

Дочки

Варто відзначити, Катерина і Олександр минулого року відзначили тридцятиріччя спільного життя. У них дві дочки: Настя, яка проживає з чоловіком у Сполучених Штатах Америки, і дев’ятнадцятирічна Олександра.

Молодша спадкоємиця вже встигла спробувати себе в кінокар’єрі, зігравши в двох фільмах свого батька і одному фільмі кінорежисера Ройзмана.

Олександра закінчила математико-економічний клас школи, потім поступила в московський держуніверситет. З раннього дитинства дівчинка займалася гімнастикою. Чотири роки тому Олександра дебютувала як модель, демонструючи вбрання Белли Потьомкіної.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *