Двері не потрібні: Роман навчився сідати в машину через вікно за допомогою акробатичних трюків (відео)

Практично у кожної людини є хобі. Хтось в’яже гачком, хтось співає, танцює, займається садівництвом, розводить собак, а хто-то велика кількість часу намагається навчитися встрибувати в свою машину через вікно і знімає це все на відео.

Хто цей чоловік?

Це самий звичайний хлопець з Росії на ім’я Роман.

“Одного разу я побачив в Інтернеті ролики, де хлопці заскакували в свої автомобілі через вікно. Я подумав, що це дуже просто зробити і спробував повторити трюк. Чи варто говорити про те, що я ледь не переламав себе на дві частини?” – сміється Роман.

“Спроб зробити це було мільйон, а може бути, і два. Я підкладав і подушки, і мати, і ковдри, щоб хоч трохи пом’якшити падіння, але гематоми на моєму тілі все одно ставали з кожним днем все більше і більше. І одного разу я замислився. А можливо це взагалі? І вирішив зробити контрольний стрибок. І що ви думаєте? У мене вийшло. Пізніше я став удосконалювати свій навик. Тепер я роблю те, що не робив жоден чоловік на планеті. Мій ролик з трюком розлетівся по всьому Інтернету. Стільки людей намагається його повторити, але поки що ні в кого не вийшло. Зупинятися на цьому не збираюся. Хочу показати світу та інші нестандартні методи попадання в свою машину. Це ж так весело!” – розповідає хлопець.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *