Два щасливих квитка в одному магазині: чоловік двічі виграв 1 мільйон доларів

Не кожному в житті вдається хоча б раз по-крупному виграти в лотерею. Можна купувати квитки все життя, щотижня брати участь у нових розіграшах, але отримувати мінімальні виграші. А можна, як чоловік з Північної Кароліни, прийти одного разу в магазин, спонтанно придбати лотерейний квиток і виграти мільйон доларів. А через 2 роки знову прийти в магазин, купити квиток і повторити подвиг дворічної давності.

Спонтанні придбання

Террі Сплав не може повірити своєму щастю. Вперше він виграв у квітні 2017 року у лотереї “Мільйонер бокс”. Квиток він купив у міні-маркеті в Конкорді. І йому вдалося зірвати куш. А через два роки він знову вирішив взяти участь в розіграші, і примудрився виграти знову. “Які були шанси на такий виграш? – каже чоловік. – Не можу повірити, що я виграв в лотерею не один раз, а двічі!”.

Плани на майбутнє

Чоловік розповів, що він був вкрай здивований. Виграш він планує витратити з розумом. “Я збираюся відкласти на чорний день, і, можливо, коли-небудь він мені знадобиться”, – розповідає Террі.

Що ж, такі історії мотивують людей купувати лотерейні квитки. Ніколи не знаєш, що він тобі принесе. Можливо це буде невеликий виграш, окупающий вартість квитка, а може, це буде величезна сума грошей, яка допоможе вам кардинально змінити своє життя. Як кажуть, хто не ризикує, той не п’є шампанське.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *