Два класних віджета для вашого ipod’а від Koloroo

Розробники та дизайнери компанії Guifx зробили для власників iPod кілька чудових віджетів і випустили їх під брендом Koloroo. Про них я і хочу розповісти читачам MacRadar.

Суперкалькулятор tipkal

Два класних віджета для вашого ipod’а від Koloroo

tipkal, звичайно ж, не тягне на повноцінний калькулятор, але його дизайн і можливості роблять його дуже корисним та я б відніс його до категорії must have віджетів. Підрахунок числа йде за допомогою click wheel, виходячи з центрального числа. Посередині ваше основне число, з боків 15% і 20% від нього і загальна сума (зліва та зправа відповідно), по кутах поділ суми на 2, 3, 4 та 5 частин з тими ж 15ью і 20ью відсотками. Всі підрахунки ведуться автоматично, вам потрібно лише крутити клік-вил.

«Кольоровий» віджет Koloroo

Два класних віджета для вашого ipod’а від Koloroo

Не знаю наскільки може бути цей віджет корисним, але він дуже прикольний. Хоча все-таки корисним він може виявитися для модних, стильних хлопців і особливо дівчатам ;). Koloroo допоможе вам розфарбувати інтерфейс вашого ipod’а в будь-яку цветогамму. Ви обираєте якийсь один основний колір/відтінок і колірна гамма підбирається автоматично. Всього в цьому віджеті доступно 384 колірні схеми.

Обидва віджети безкоштовні і доступні для скачування з офіційного сайту. Інструкції щодо завантаження їх на ваш iPod доступні після установки у ваш комп’ютер. І обидва ці віджета сумісні з наступними моделями ipod’ов:

Два класних віджета для вашого ipod’а від Koloroo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *