Два хлопці придумали незвичайний спосіб боротьби з коронавірусом (відео)

В’єтнамські танцюристи винайшли унікальний спосіб боротьби з глобальним злом коронавіруса, випустивши в соціальних мережах незабутній танець PSA з миттям рук. Новий заразливий трек зібрав понад 200 000 лайків на TikTok і кинув вірусний виклик на платформі соціальних мереж.

«Я такий щасливий, що мій танець поширився по всьому світу», – заявив Данг в Instagram.

В оригінальному відео, завантаженому в минулому місяці, можна побачити Данга у жовтій сорочці і його приятеля. Вони танцюють під мелодію, засновану на в’єтнамському хіті Ghen. Пісня була хитро перероблена в трек для миття рук автором пісень Khac Hung та В’єтнамським національним інститутом безпеки та гігієни праці, повідомляє CBS News.

Миємо руки під музику

Данг поставив танцювальні рухи, які показують миття рук.

Ghen Co Vy закликає громадськість «відштовхнути коронавірус», утримуючись від «тертя носа, рота і очей, обмеживши відвідування громадських місць» і, звичайно ж, танцюристи радять мити руки більш ретельно. Зрештою, миття рук більш ефективно, ніж використання дезінфікуючих засобів для рук, коли мова йде про запобігання попадання COVID-19.

Немає необхідності говорити про те, що танцювальний номер Dang, присвячений гігієни, викликав новий виклик TikTok в рамках хештега #GhenCoVyChallenge, де наслідувачі повторюють танцювальні рухи Данга. З середовища відео зібрало 2,1 мільйона переглядів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *