Двічі молодята Софі Тернер і Джо Джонас поділилися першою фотографією з офіційною весілля у Франції

1 травня у всьому світі розбилися жіночі серця, коли стало відомо, що Джо Джонас освідчився Софі Тернер. Однак Джо швидко реабілітувався і дбайливо склеїв сердечка, опублікувавши весільне фото. Неймовірно, як можна бути такими красивими і щасливими!

Подробиці щасливого дня

Першим ділом пара відправилася у весільну каплицю у Вегасі відразу після музичної премії Billboard Music Awards, де виступив Джо. Церемонія була організована наслідувачем Елвіса Преслі. Потім з’явилися фотографії, на яких Джо і Софі сиділи на капоті рожевого “Кадилака” в обручках.

Але звичайно, у пари була офіційна весілля, яка відбулася у Франції 29 червня.

І ось нарешті в Мережі з’явилися перші офіційні весільні фотографії чарівного дня, і вони не розчарували! Джо і Софі опублікували фото, на якому вони неймовірно щасливі, йдуть по проходу після весільної церемонії. Вони підписали фото так: “Містер і місіс Джонас”.

Чарлі Пут, Рікі Мартін, Сара Хайланд і Лена Хіді привітали пару в коментарях. Навіть Дрейку сподобалася весільна картинка!

Ще одна фотографія, на якій більш детально демонструється плаття Софі, була також розміщена в записі Ніколя Гескьером, дизайнером бренду “Луї Віттон”.

Не знаю, як ви, але я не можу дочекатися, щоб побачити більше фотографій з весілля прекрасної пари. Вітаю, Софі і Джо!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *