Дуже простий спосіб записувати і редагувати подкасти на iPhone

Opinion — це додаток для iPhone, який дозволить спробувати себе в ролі подкастера. З його допомогою можна записувати звук, а також редагувати вийшла запис. Додаток безкоштовно, але містить вбудовані покупки.

Додаток Opinion — це відмінна можливість спробувати себе в ролі подкастера і зрозуміти, чи варто витрачати гроші на дороге устаткування. Додаток дозволяє записувати подкасти і дає прості можливості для їх редагування.

Інтерфейс не перевантажений елементами. Зайшовши в додаток, можна одразу натиснути на кнопку запису і починати подкаст. Доріжка з голосом буде показана в режимі реального часу. Після запису ви зможете окремо редагувати кожен фрагмент, обрізаючи або переміщаючи його.

Дуже простий спосіб записувати і редагувати подкасти на iPhone Дуже простий спосіб записувати і редагувати подкасти на iPhone

Додаток безкоштовно, але з обмеженням на час запису — не більше 10 хвилин. Щоб його зняти, потрібно заплатити $3,99. Записом можна поділитися, і здорово, що у списку вбудованих сервісів вже є SoundCloud.

Дуже простий спосіб записувати і редагувати подкасти на iPhone Дуже простий спосіб записувати і редагувати подкасти на iPhone

Вбудований в iPhone мікрофон дозволяє записувати досить якісний звук. Звичайно, він не зрівняється з професійним і напівпрофесійним обладнанням, але спробувати себе в ролі подкастера та дізнатися, чи варто витрачати гроші на таке обладнання — вийде без проблем.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *