Дуже мало людей може за 2 хвилини відшукати на картинці курчати

Хто з нас не любить головоломки, а якщо вони ще й преображены в забавні і веселі картинки, то розгадування черговий загадки перетворюється на цікаве заняття. Саме так подумав угорський художник Григорій Дудас і створив серію робіт, основною ідеєю якої стало пробудити уважність і зосередженість.

Які вони – загадки від угорського художника

Любитель головоломок вирішив підійти до створення загадок з іншої сторони, перевів їх в іншу площину і запропонував людям веселі зображення, які зацікавили як дорослих, так і дітей. У своїх роботах ілюстратор пропонує знайти заховані художником деталі. В основному його твори являють собою яскраві і барвисті малюнки. Найчастіше його ілюстрації виходять в переддень свят. Так, перед Днем Святого Валентина Грегорі Дудас сховав серце серед слонів, а на Хеллоуїн – зірку серед ліхтариків Джека, на Новий рік можна було спробувати відшукати сніговика серед сніжинок.

Напередодні святкування Світлого свята Пасха угорський художник пропонує любителям головоломок і загадок відшукати серед яскравих веселих кроликів і великодніх яєць маленького курчати. Пропонуємо це зробити і вам.

Нова головоломка від Грегорі Дудаса

Пропонуємо вам перевірити результат

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *