DShutdown — окремий вимикач

Автоматизація роботи системи постійно спливає переді мною проблемою. Ця програма частково вирішує питання автоматичного завершення роботи комп’ютера.

DShutdown — окремий вимикач

За розкладом можна робити масу речей: закривати програми, виводити графічні , текстові і звукові повідомлення, запускати певну програму, записувати файл логів, прокидатися (я маю на увазі комп’ютер), додзвонюватися через модем, змушувати комп’ютер засипати або переходити в режим hibernate, перезавантажувати систему, разлогиниваться і просто відключати живлення.

Програма має всього одне вікно налаштувань, в якому всі ці дії і позначаються. Цікава програма буде так само і системним адміністраторам, адже більшість цих операцій (або складні комбінації з них) можна проробляти і віддалено з комп’ютерами, що знаходяться в локальній мережі (наприклад, вимикати всі мережеві комп’ютери, якщо сервер вимкнений). Програма має крихітний розмір в 200 кілобайт, працює у Windows 9x/NT/2000/XP/VISTA, має статус безкоштовною і stand-alone, тобто вона портабельная, але для роботи потрібні права адміністратора. Маленька, але корисна утиліта, яку можна завантажити з сайту автора: http://dimio.altervista.org/eng/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *