Дружина запропонувала чоловікові перетворити старий комод. Він посміявся над її ідеєю, і вона вирішила зробити все сама

Пара робила ремонт у квартирі, в ході якого планувалася повна заміна старої меблів на нову. Чоловік хотів викинути старий комод, але в останній момент дружина не дала цього зробити – у неї були зовсім інші плани на цей предмет меблів.

Жінка запропонувала своєму чоловікові перетворити цю шафу, а потім поставити його в новому інтер’єрі. Вислухавши цю ідею, він тільки посміявся і сказав, що ніколи не стане займатися подібним.

Жінка вирішила все зробити сама

Для декорування старого комода підприємлива жінка вирішила використовувати вензелі, які вона вирізала з листа тонкої деревини, білу фарбу і полотно клейкої стрічки, яку було використано для створення внутрішнього покриття комода.

Щоб надати комоду особливий вид, жінка купила в магазині фурнітури однакові ручки для меблів, кріпленням яких вона також займалася самостійно.

Зрештою жінка продемонструвала своєму чоловікові абсолютно новий комод. В ньому було неможливо дізнатися старий мотлох, яку ще тиждень тому чоловік так хотів викинути на смітник. Він був у повному захваті – після такого перетворення новий предмет меблів чудово вписувався в стильний і світлий інтер’єр їх оновленої спальні, куди і був негайно поставлений.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *