Дружина Стаса Михайлова привітала свого сина від першого шлюбу з днем народження

Інна Михайлова, яка з 2011 року стала офіційною дружиною зірки вокалу Стаса Михайлова, поділилася зі своїми передплатниками у соціальних мережах радісною звісткою. Нагадаємо, що пара проживає спільно з 2006 року і виховує двох доньок-Марію та Іванну. Інна ж через соціальну мережу привітала з днем народження свого сина від першого шлюбу.

«Мій добрий і дорослий син…»

Саме так розпочала своє привітання 26-річному синові Андрію, Інна Михайлова. На особистій сторінці в соціальній мережі жінка написала, що дуже сумує за своїм хлопчикові, дуже любить його і бажає йому щастя і здоров’я. Вона зазначила, що найбільшою радістю для неї є те, що її дитина щасливий.

Михайлова доповнила свій пост численними фотографіями змужнілого сина, чим викликала шквал коментарів від своїх шанувальників про те, який дорослий і гарний в неї хлопчик.

Мати привітала сина через особисту сторінку в соціальній мережі, тому що вони рідко бачаться і на те є свої причини.

Андрій, разом з рідною сестрою Євою, проживає зараз у Великобританії. Він дуже рідко приїжджає в Росію. І хоча поїздки на батьківщину буваю не частими, він завжди відвідує нову сім’ю матері, адже у нього прекрасні стосунки з вітчимом і з молодшими сестрами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *