Дружина погрозила чоловікові розлученням, побачивши кухню, яку він зробив святкової

Жінка пригрозила своєму чоловікові розлученням після того, як він покрив спеціального обгорткового папером практично все, що там на кухні. Миколи Маллен-Кінг з Ньюкасла поділилася фотографіями цього унікального сімейного пригоди зі своїми передплатниками у Facebook. За її словами, чоловікові знадобилося близько 2 годин для того, щоб повністю перебудувати кухню.

Вихід за рамки

Спочатку подружжя вирішили обернути папером частину кухні. Вони хотіли зробити її своєрідним домом для ельфів до прийдешнього свята. Однак чоловік захопився процесом і вирішив видозмінити кухню повністю.

Масштабний підхід

До своєї роботи молодий чоловік підійшов дуже уважно. Він обертав у папір практично всі. Ця доля не оминула ні кухонне начиння, ні продукти.

Реакція

Жінка повернулася з роботи і побачила таке масштабне дійство чоловіка. Вона була шокована. Миколи тут же написала про це в соціальній мережі і навіть повідомила передплатникам, що вже починає подумувати про розлучення.

У користувачів мережі була інша реакція. Вони, насамперед, відзначили старання чоловіка і назвали дружина Ніки практично легендарною людиною. За короткий час ця публікація стала вірусної. Всього картинку дивилося кілька десятків тисяч чоловік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *