Дружина Михайла Галустяна показала фото дочки-випускниці: вона просто красуня

Вікторія, дружина популярного шоумена Михайла Галустяна, днями була на випускному молодшої доньки Еліни. Семирічна дівчинка в цьому році випустилася з дитячого садка. У своєму Instagram Вікторія поділилася відео танцю, виконаного дітьми на святі, і фотографіями дочки з букетами квітів. Правда, користувачі Мережі так і не дізналися, чи був на святі сам Михайло Галустян.

Ура, канікули

Сім’я Галустяна була рада початок довгоочікуваних літніх канікул. Вікторія поділилася новими фото в Instagram, на якому видно її дочки – Еліна і Естелла. Молодша сестричка-випускниця і старша сестра з задоволенням возяться в воді і гріються під сонцем.

Передплатники в соціальних мережах пораділи за дівчаток, але поскаржилися, що у них всього лише два місяці відпочинку. Вікторія підтвердила, що навчалися дочки весь червень.

Щаслива сім’я

Михайло і Вікторія Галустян уклали шлюб 7 червня 2007 року. Через три роки, 25 серпня 2010-го, народилася старша донька Естелла, через два роки – молодша Еліна.

Щаслива Вікторія часто ділиться з користувачами соціальних мереж фотографіями і відео своєї сім’ї. Її дочки демонструють відмінні успіхи як на спортивному, так і на творчій ниві. Дівчатка ростуть справжніми красунями, і батьки дуже ними пишаються.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *