Дружина футболіста Павла Погребняка розповіла про неприємної ситуації з таксистом

Марія Погребняк – дружина відомого футболіста “Уралу”, багатодітна мати і відомий блогер. Зовсім нещодавно вона стала жертвою агресії таксиста. Марія замовила автомобіль для того, щоб поїхати на важливу зустріч. Однак до пункту призначення вчасно вона не дісталася.

Неадекватний таксист

За словами Погребняк, з її боку на адресу чоловіка не надходило жодних провокацій. Таксист тим часом дуже швидко почав проявляти агресію, кричати на дівчину, погрожувати їй фізичною розправою. Марія зізнається, що в ці хвилини їй було дуже страшно. Більш того, неадекватний таксист пообіцяв, що йому на підмогу незабаром прибудуть друзі.

На щастя, все обійшлося, Марія ціла і неушкоджена. Чого не можна сказати про її душевний стан. Вона досі з жахом згадує про те, як таксист в буквальному сенсі вигнав і його, і її речі на вулицю.

Причина такої поведінки до цих пір не встановлена. Дружина Павла Погребняка розмістила пост “Instagram”, з якого стало зрозуміло, що вона має намір довести справу до суду. Передплатники підтримали дівчину.

Що примітно, зовсім недавно Марія розмістила новий пост. “Можете мене лаяти, але я пробачила цієї людини. Він мені подзвонив і попросив вибачення, пояснив причини свого неадекватної поведінки, про них я не буду писати”.

Словом, інцидент був вичерпаний.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *