Дружина Дмитра Харатьяна виклала фото 21-річного сина, який став справжньою копією батька

Дмитру Харатьяну скоро виповниться шістдесят. Він іноді з’являється на заходах, але не так часто, як хотілося б його шанувальникам.

На відміну від свого персонажа Альоші Корсака, у якого в житті була тільки одна любов – його Софія, Дмитро одружився двічі. Від першого шлюбу у нього дочка Олександра (їй уже 35 років). У другому народився син Іван.

Татова копія

Фотографії своїх дітей знаменитий батько викладає в мережу досить рідко. Але і так вони приковують увагу. Коли Іванко був маленьким, обивателі побачили, що він дуже схожий на батька. Але це не дивно – у багатьох сім’ях діти беруть риси обличчя тата або мами.

Але нещодавно дружина Харатьяна Марина виклала в мережу знімки сім’ї, на яких був і вже виріс Ваня.

Тепер усі передплатники переконані, що хлопчик-то – татова копія! І дійсно, якщо пригадати, як виглядав Дмитро наприкінці вісімдесятих, коли зіграв у прославившем його фільмі, то ці переконання – реальна правда. Та й зачіска, здається, ідентична.

Звичайно, хлопчик взяв трохи і від мами, але якщо йому трохи схуднути, то на будь-якої фотографії буде практично неможливо зрозуміти – це тато в молодості або син.

Хлопчина займається музикою, грає на фортепіано і встиг знятися в кіно. Правда, це було ще у 2006-му. Але Вані-то всього 21.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *