Дружина Дмитра Діброва розповіла, як вона з чоловіком і дітьми зустріла Новий рік

Знаменитості теж люди. Саме тому вони хочуть проводити свята з сім’єю. Не стала винятком і родина Дибровых. Вони також вирішили зустріти Новий рік у вузькому колі. Звичайно ж, творчі люди відмовилися від банального проведення часу і зробили цей день яскравим, запальним, щоб потім було що згадати.

Новий рік у родині Дибровых

Дмитро Дібров відмовився від високих гонорарів, які міг би отримати, і зробив ставку на сім’ю в ніч з 31 грудня на 1 січня. Поліна Діброва розповіла про цікаву традицію їх сім’ї. Кожен Новий рік вони влаштовують маскарад у себе вдома. Вбрання обирають і дорослі, і діти. Кожен за придумуючи щось оригінальне і веселе. Одного разу все сімейство облачилось в гавайських стиль.

А в цьому році тематика святкування була – радянські фільми. Поліна Діброва зустріла 2020 в ролі Марфушки, інші члени сім’ї були вбрані не менш цікаво мама в Маманю, Аліса в Настусю, Дмитро Дідуся Мороза і другий Дмитро Бабу Ягу.

Експерти назвали масло, яке знижує ризик розвитку важких симптомів Covid-19
У понеділок, 15 червня розпочнеться Петрів піст: на що звернути увагу віруючим
З старого краватки вийшов м’який чохол для окулярів: як просто зробити його

Ось так весело дружна сімейка зустріла рік Пацюка. І за словами Поліни Дібровою все чудово вжилися в роль.

Новий рік пройшов яскраво, незабутньо і, звичайно ж, членам сім’ї буде про що згадати. А сімейний архів, напевно, поповниться веселими і кумедними фотографіями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *