DragonDrop — покращений drag-n-drop

DragonDrop — покращений drag-n-dropКористувачів умовно можна розділити на дві групи: тих, хто воліє виконувати більшість операцій з допомогою клавіатури, і тих, хто активніше використовує миша.

В Lion з’явилася можливість вирізати і вставити файл або папку в нову директорію. Для цього досить виділити файл, натиснути Command+C, перейти в потрібну директорію і натиснути Command+Option+V (Command+V копіює файл в нове місце, а не виріже його).

Якщо ви віддаєте перевагу використовувати мишку або трекпад, варто звернути увагу на невелику утиліту DragonDrop. Вона виконує роль тимчасового кишені. Коли програма встановлена, ви хапаєте файл і струшуєте її мишкою (наприклад, різкими рухами зліва направо і навпаки»). В цей момент з’явиться вікно DragonDrop, куди можна перемістити файл. Залишається потім перейти в потрібну папку і перетягнути документ з DragonDrop в цю директорію.

DragonDrop — покращений drag-n-drop

DragonDrop — покращений drag-n-drop

DragonDrop цікавий тим, що дозволяє працювати не тільки з файлами та папками, але і з текстом і навіть квітами (ви, наприклад, можете перетягнути колір з Pixelmator в DragonDrop, щоб застосувати його пізніше).Ось відео, яке наочно демонструє роботу DragonDrop:

Придбати DragonDrop можна в Mac App Store. Програма коштує 5 доларів, для роботи необхідна OS X Lion. З сайту розробника можна завантажити тріал-версію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *