DownloadHelper: Завантаження відео з YouTube та інших медіафайлів з різних сайтів (Mozilla Firefox)

Багато сайтів, показуючи відвідувачам аудіо – та відеоролики, не дають їх зберігати. Тоді доводиться звертатися за допомогою до сторонніх сервісів, які допомагають обійти «захист», або колупатися в кеші в пошуках потрібного файлу. Але є й більш просте рішення.

Розширення для Mozilla Firefox DownloadHelper дозволяє завантажувати вбудовані мультимедійні файли. Принцип роботи такий: DownloadHelper «спостерігає» за тими сайтами, які ви завантажуєте, і автоматично визначає картинки, аудіо і відеофайли, розміщені на цій сторінці. Після виявлення кнопка DownloadHelper на панелі інструментів стає анімованої. Користувач клацає по ній і отримує можливість зберегти бажаний файл.

DownloadHelper не тільки не прив’язаний жорстко до конкретних сервісів, але і до окремих типів файлів. Ви можете завантажити відео з Youtube (у форматі FLV), так і додати стеження за іншими медіафайлами — наприклад, .rbs (музичне мовлення деяких онлайнових станцій).

Ще одна цікава фіча — можливість завантажити відразу кілька відео з YouTube. Причому одночасно. Для цього треба виділити текст з посиланнями на YouTube-кліпи і в контекстному меню вибрати відповідну команду.

Video DownloadHelper

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *