Довгоочікувана гра Alto’s Odyssey стала доступна раніше релізу

Продовження пригод лижника по імені Альто вже можна завантажити в App Store на iPhone, iPad і Apple TV.

У 2015 році розробники із студії Snowman випустили гру Alto’s Adventure, яка здобула успіх у користувачів з усього світу і отримала безліч нагород. Alto’s Odyssey стала доступна 21 лютого 2018 року і, ймовірно, повторить успіх попередниці.

Розробники перенесли місце дії з засніженій села на схилі гір в пустелю. Гравець відправиться в нескінченне пригода по піщаних дюнах, прекрасним оазисів і давніх храмів. Крім більш соковитою і теплою картинки, у грі з’явилася динамічна зміна погоди, яка надає пригоди особливу атмосферу.

Суть Alto’s Odyssey полягає в тому, щоб гравець набрав найбільше балів. Для цього потрібно старатися розвинути велику швидкість, робити трюки в повітрі і збирати монетки. Розробники трохи ускладнили геймплей і додали більше перепон на шляху гравця. Так, наприклад, з’явилися кулі, між якими натягнута мотузка. Вам потрібно постаратися застрибнути на неї, щоб набрати швидкість і отримати більше балів.

Гра доступна для пристроїв під управлінням iOS 10 і вище, а ось власникам Android доведеться почекати: точна дата релізу ще не відома.

Завантажити QR-Code

Alto’s Odyssey
Розробник: Snowman
Ціна: 379 рублів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *