Довго не могла позбутися від мошок на кухні. Бабуся підказала простий і дієвий спосіб

Кінець літа/початок осені – час збору свіжих фруктів, овочів і ягід, які подовгу можуть лежати на наших кухнях. На жаль, це може стати причиною появи маленьких, противних комах, які літають навколо зіпсованих продуктів. Як позбутися від мушок-дрозофіл, які з’являються з нізвідки і через кілька годин вже атакують майже все, що зустрінуть на своєму шляху?

За порадою бабусі

Одним із простих, але дієвих способів створення природної пастки, яка збирає всіх комах в одне місце, є змішування двох інгредієнтів, які є на кожній кухні.

Досить налити в невеликий контейнер чайну ложку оцту і невелику кількість рідини для миття посуду. Ці два компоненти сприяють тому, що мухи швидко відчують, що їх цікавить, запах і потраплять у пастку. Коли тільки приземляться в контейнер, в’язка рідина для миття посуду зробить свою справу: мошок важко буде вибратися.

Ви також можете зробити таку ж пастку в банку, а замість кришки покласти прозору плівку. За допомогою зубочистки зробіть кілька отворів, через які мухи і потраплять у пастку.

Ще одним способом позбутися від мушок-дрозофіл є спалювання декількох ароматичних свічок. Відмінно підійдуть ментолові аромати або різкі ефірні масла. Метод не тільки відлякує комах, але і створить приємну і романтичну атмосферу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *