Дослідження: власники автомобілів BMW і Mercedes часто виявляються мудаками

Було опитано майже 2 тисячі автолюбителів.

Нове дослідження Not only assholes drive Mercedes. Besides disagreeable men, also conscientious people drive high‐status cars в Журналі Міжнародної Психології доводить, що багато власників автомобілів преміум-класу найчастіше є мудаками. Як правило це егоїстичні чоловіки, які вперті, нечемні, постійно сперечаються і просто неприємні. Зазвичай такі водять Audi, BMW або Mercedes. Про це пише Fastcompany.

У ході дослідження було опитано 1892 автовласника з Фінляндії, також були проаналізовані їх типи особистості. За підсумками Ян-Ерік Леннквист, професор соціальної психології, зазначив, що проїхати на червоне світло, не пропустити пішохода і рухатися по дорозі нерозважливо можуть саме власники швидких німецьких авто. Він також сказав, що всі попередні дослідження також показали, що водії розкішних автомобілів з більшою ймовірністю ігнорують правила дорожнього руху і їздять «неетично».

Звичайно, ці висновки стосуються далеко не всіх власників Audi, BMW або Mercedes. Багато водіїв цих авто, як чоловіки, так і жінки, виявилися досить адекватні. Вони завжди організовані, амбітні і респектабельні. Вони цінують німецький автопром за високу якість і надійність. Відрізнити їх на дорозі можна по акуратній і спокійній манері їзди.


А водіїв яких машин вважаєте мудаками ви? Розкажіть в коментарях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *