Дослідження показало, що ми стали надто залежні від інтернету

Половина всього часу онлайн припадає на мобільні пристрої.

Компанії Hootsuite і We Are Social опублікували дослідження Digital 2019, в рамках якого з’ясували, що люди стали занадто багато сидіти в інтернеті. У середньому, користувачі проводять в Мережі 6 годин 42 хвилини кожен день, тобто понад 100 днів на рік.

Незважаючи на те що в порівнянні з 2017 роком показники дещо зменшилися — тоді люди сиділи в інтернеті за 6 годин 49 хвилин в день, — розслаблятися не варто. Згідно з дослідженням, спад пов’язаний з появою нового покоління користувачів, які поки що тільки знайомляться з інтернетом.

Дослідження показало, що ми стали надто залежні від інтернету

Найбільшу активність в Мережі проявляють жителі країн, що розвиваються, і держав з середнім рівнем доходу. Наприклад, філіппінці знаходяться онлайн в середньому 10 годин 2 хвилини в день, а бразильці — 9 годин 20 хвилин. А ось на японців і французів припадає всього 3 години 45 хвилин та 4 години 38 хвилин відповідно. У Росії середній показник — 6 годин 29 хвилин.

Ці дані можна інтерпретувати як свідчення того, що якість інтернет-з’єднання в світі зростає. Тим не менш вони також демонструють, наскільки велику залежність може викликати глобальна Мережа.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *