Додаток Icon покаже, як би виглядав ваш дитина зі знаменитістю

На вибір — більше сотні вітчизняних і зарубіжних зірок.

На iOS з’явився сервіс Icon, який використовує штучний інтелект, щоб показати, як би виглядав ваш дитина від знаменитості. Додаток з’явилося 14 квітня і вже вийшла на 1 місце в категорії «Фото та відео» App Store в Росії. Раніше під тією ж назвою в магазині публікувався інший сервіс від цього розробника.

У безкоштовної версії доступні тільки 4 знаменитості, для доступу до іншим потрібен преміум-доступ — він коштує 999 рублів на місяць або 299 тиждень. Є 3-денний пробний період, якого цілком вистачить, щоб розважитися — головне не забути скасувати підписку. Зробити це можна відразу після оформлення: 3-денний доступ у вас залишиться.

Додаток Icon покаже, як би виглядав ваш дитина зі знаменитістю Додаток Icon покаже, як би виглядав ваш дитина зі знаменитістю

Працює все просто: додайте своє фото (або зробіть нову) і виберіть знаменитість. Нейромережа проаналізує риси обличчя обох «батьків» і створить «дитини», об’єднавши ваші характеристики. Свайпамі можна налаштувати вік дитини: від 5 до 37 років. Готову картинку можна зберегти на телефон або відправити в соцмережі.

Розробники обіцяють додати можливість створення дітей з будь-яким партнером, а не тільки встановленими знаменитостями. Ця функція з’явиться в наступному великому оновленні.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *