Додаток Cornea спрогнозує популярність фото в соцмережах і допоможе підвищити її

Ця програма для iOS і Android за допомогою штучного інтелекту визначить імовірність того, що знімок набере море лайків в Instagram або Facebook.

Cornea дозволяє вибрати знімок з галереї, або зробити його через додаток. Як тільки ви це зробите, штучний інтелект дасть фотографії оцінку. По ній ви зможете зрозуміти, наскільки ваше творіння далеко від ідеалу.

Додаток Cornea спрогнозує популярність фото в соцмережах і допоможе підвищити її Додаток Cornea спрогнозує популярність фото в соцмережах і допоможе підвищити її

Щоб покращити оцінку, накладайте на фотографії фільтри, яких в додатку чимало. Вони розділені на дві категорії — Art і Vibe. У першій — артистичні візерунки, як в Prisma. Ті, що у другій категорії, додадуть вашому зображенню певний відтінок. Також фільтри можна шукати по темі.

Якщо жоден з фільтрів не припав вам до душі, то ви можете створити свій. Завантажте будь-яку картинку, і Cornea з допомогою глибокого навчання за кілька секунд перетворює її в унікальну кольорову схему.

Додаток Cornea спрогнозує популярність фото в соцмережах і допоможе підвищити її Додаток Cornea спрогнозує популярність фото в соцмережах і допоможе підвищити її

Коли будете впевнені, що довели фото до ідеалу, публікуйте його. На вибір представлені Instagram, Facebook і WhatsApp, але можна відправити зображення і через будь-який інший сервіс за допомогою вбудованих засобів мобільної ОС. При публікації в Instagram додаток визначить вміст і колірну гамму фото і запропонує найбільш популярні хештеги. Також є можливість зберегти картинку в пам’ять пристрою.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *