Дочки – 34 роки, а матері — 57, але вони виглядають ніби сестри. І зрозуміти, хто старше, не так-то просто

При погляді на деяких представниць прекрасної статі починає здаватися, що вони вміють зупиняти час. А чим ще можна пояснити те, що мама і донька виглядають, як сестри? На фотографіях часом навіть складно розібрати, хто з них хто. Так в чому ж секрет 57-річної Шерон? Спробуємо розібратися.

Мати і дочка

34-річну Андреа та її 57-річну матір Шерон часто приймають за сестер. Кожен раз жінки намагаються пояснити, що це не так, але їм не відразу вірять.

Дивлячись на їхні фотографії, складно повірити, що вік Шерон – 57 років. Вона живе у Вашингтоні (США) і працює перукарем. Шерон вважає, що зберігати молодість їй допомагає здоровий спосіб життя і позитивний настрій. Вона намагається стильно одягатися і доглядати за своєю зовнішністю.

Донька Андреа, яка проживає на Гаваях, теж працює перукарем. Шерон завжди радиться з нею перед покупкою одягу. Мати і дочка довіряють догляд за волоссям лише один одному і ніколи не ходять до інших майстрів.

Шерон і Андреа – найкращі подруги, крім подібності в зовнішності їх об’єднує особлива духовна зв’язок. Вони можуть зателефонувати один одному в будь-який час дня і ночі і обговорити будь-які проблеми.

Шерон вже бабуся, у неї двоє внуків, але це не заважає їй залишатися стильною і красивою. Її чоловік вважає, що зараз вона виглядає краще, ніж 37 років тому.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *