Дочка Пола Уокера вирішила побудувати школи в Гватемалі в честь свого батька

Зірка легендарного трилера “Форсаж” Пол Уокер загинув в трагічної аварії в 2013 році. За життя актор активно займався благодійною діяльністю. Доросла дочка Пола Уокера вирішила продовжити благородну справу батька.

В даний час 21-річна Мідоу проводить добрі і щедрі акції. А нещодавно молода актриса оголосила, що побудує школу для дітей у Гватемалі.

Допомога відстаючим країнам

Діяльність Мідоу Уокер проводиться в рамках НВО Pencils Of Promise. Це некомерційний фонд, який спрямований на підвищення освіти в таких країнах, як Вірменія, Гана і Лаос.

Пост в “Инстаграме”

Через свій аккаунт в Instagram Мідоу оголосила про партнерство з НУО в будівництві цієї школи.

Відчуває велику провину. Дочка Тимошенко розповіла журналістам про каяття батька
8 секретів Хейлі Бібер: вона була балериною
Мої хитрощі для волосся: я роблю домашні спреї замість масок і бальзамів

Ось про що говорить актриса в своєму пості: “Сьогодні я почала співпрацю з @pencilsofpromise. Ми будемо будувати школу. Моїм найбільшим бажанням є забезпечення умов для отримання якісної освіти. Кожна дитина заслуговує цього. Ми присвятили цю школу моєму татові, Підлозі Уокеру”.

Відгуки передплатників

Публікація зібрала понад 40 000 лайків протягом кількох годин. Також вона отримала безліч позитивних відгуків щодо Мідоу.

Один з них свідчить: “Молода, щедра і добра, як її батько”. Інші користувачі вважають, що “батько був дуже гордий своєю дочкою”.

По стопах батька

Але це не єдина діяльність, якою займається актриса. Мідоу також очолює Фонд Пола Вокера, спрямований на охорону океану і дикої природи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *