До Snow Leopard готові

Не всі розробники встигли випустити нові версії своїх програм до виходу Snow Leopard. Серед численних апдейтів хочемо звернути вашу увагу на кілька найбільш цікавих новинок.

«Яндекс» сьогодні випустив нову збірку Punto, автоматичного перемикача розкладок. Вбудована перевірка оновлень у деяких користувачів не спрацювала (у мене в тому числі), тому оновлювати краще вручну. Головна зміна — виправлений баг, через якого відключалася автоматичне перемикання розкладки.

На днях вийшла нова версія іншого перемикача — Kirgudu. У ній виправлені помилки, додана підтримка роботи в Snow Leopard в 64 – і 32-бітному режимах, а також оновлені словники. Якщо вам більше подобається Киргуду, можете сміливо оновлюватися.

Користувачам CleanMyMac, які вже перейшли на «Сніжного барса» автори програми рекомендують оновитися до версії 1.5.5. У ній виправлені помилки, а також доопрацьовано видалення додатків. Крім цього, розробники поліпшили користувальницький інтерфейс.

Розробники TranslateIt! також випустили нову версію словника. У неї були додані підтримка 64-бітних процесорів Intel, можливість пошуку перекладу у Вікіпедії, а також переклад веб-сторінок у вбудованому браузері.

Залишилося дочекатися релізу Evernote, а поки SL користувачам доступний тільки реліз-кандидат.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *