До і після: Катерина Скулкина, яка скинула 20 кг, продовжує худнути

Зірка гумористичного шоу Comedy Women Катерина Скулкина вразила всіх, коли позбулася 20 зайвих кілограмів. Перетворення вплинуло на неї фантастично. Катерина стала більш позитивною, активної. Вона відзначає, що у неї значно покращився стан шкіри і здоров’я в цілому. Але на цьому Скулкина не зупинилася. У своєму «Instagram» вона показала шанувальникам, як займається в залі з персональним тренером. За останні 2 тижні Катерині вдалося позбутися від 11 кілограмів.

Секрет стрункості Скулкиной

Зірка схудла завдяки своїй силі волі. Вона зверталася в спеціалізовану клініку, але ні, не для того, щоб довірити своє тіло пластичних хірургів. В даному закладі її навчили правильно харчуватися і «прищепили» любов до фізичного навантаження. Крім того, висококваліфіковані фахівці підкоригували здоров’я Катерини.

В даний час Скулкина живиться 5 разів на день. Основу меню складають овочі і риба. Сніданок Катерини складається тільки з складних вуглеводів. Зірка зізнається, що навіть відмова від кондитерських виробів був не таким болісним, як їй раніше здавалося.

Не можна не визнати, що Катерина заслуговує захоплення. Скулкиной вдалося без допомоги пластичних хірургів кардинально змінити свою зовнішність.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *