До чого гарний: після довгих умовлянь хлопець погодився віддатися в руки стиліста

Чоловік, який не голився і не стригся цілих шість років, вразив усіх на американському телешоу. Рейчел Рей навіть сказала, що це один з найбільш сексуальних і брутальних чоловічих образів, які їй доводилося бачити. Стрижка хлопця вразила всіх.

Багаторічна зачіска

Джо довгі шість років відрощував свої прекрасні каштанове волосся. Він дуже любив їх. Навіть його кохана Енджі не уявляла хлопця без довгих пасм. Але все змінилося, коли один з стилістів на шоу Рейчел Рей побачив чоловіка. Кьян сказав: “Настав час попрощатися з зачіскою “чоловічий пучок”.

Стиліст розповів, що побачив чоловіка на вулиці і запросив його на шоу, так як йому здалося, що той буде набагато більш красивим і стильним, якщо зніме з голови цю шапку волосся. Кьян зрозумів, що людині терміново потрібен новий стильний образ і запросив його на шоу до Рейчел.

Неймовірні зміни

Хлопець погодився на участь у програмі. Стилісти і візажисти приступили до своєї роботи. Після того як вона була закінчена, чоловіка привезли на знімальний майданчик, щоб глядачі, а також його кохана Енджі могли побачити його новий образ.

Юрба вітала “нового” Джо. Ведучі дуже хвалили образ, а дівчина просто не могла повірити, що стоїть перед нею брутальний і стильний мачо – це її хлопець, з яким вона прожила разом багато років.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *