Єдність арфи з м’ясорубкою: художник створює “зброю” для ніжних, але небезпечних жінок

Жіноча натура двояка. Сьогодні вона — заїнька-паїнька, а завтра зітре з лиця землі все те, що суперечить її натурі. Такі вони, жінки. Хелена Хаусс вирішила створити колекцію вишуканого зброї для милих жінок, які можуть виявитися небезпечними.

Вбити їм не можна, але можна налякати

Художник довго захоплювалася живописом, але несподівано вирішила змінити сферу діяльності і захопилася скульптурою. Новий проект вийшов дуже красивим і жіночним, незважаючи на загрозливі форми.

Зброя більше схоже на витончені і красиво розмальовані сувеніри з порцеляни, які прикрасять будь-який інтер’єр.

Крихкість оманлива

Насправді колекція створена з поліуретану. Художниця зізналася, що цей проект має відношення до її особистого життя. Хелена каже, що жінок часто прирівнюють до “слабкої статі”, забуваючи про те, на що вони здатні.

Так художниця з Франції прагне показати суть жіночої натури. За уявною слабкістю ховається величезна сила і витривалість, яка не до снаги навіть найсильнішому чоловікові.

І адже дійсно, жінки куди міцніше, ніж здається. Більш того, в них ховається велика сила і навіть лють. Цей проект красномовно характеризує жіночу натуру.

Варто приділити увагу деталям. Ви тільки погляньте, як художниця тонко і філігранно розмалювала кожну одиницю жіночого зброї!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *