Дмитро Тарасов розсекретив стать своєї дитини на тематичній вечірці

Дмитро Тарасов – спортсмен, який відомий багатьом як колишній чоловік Ольги Бузової. На жаль, відносини у пари не склалися. Але Дмитро залишався один зовсім недовго. Незабаром після розриву з колишньою учасницею проекту «Дом-2» чоловік знайшов другу половину. Обраниця спортсмена Анастасія Костенко вже подарувала дочка Мілану своєму чоловікові. А зовсім скоро у пари з’явиться ще один малюк.

Дмитро провів тематичну вечірку

До появи спадкоємця на світло залишилося зовсім небагато часу. Народження дитини заплановано на початок весни. Для Тарасова це буде вже третій малюк. Спортсмен також виховує дитину від першого шлюбу.

Дмитро з Анастасією довго томили шанувальників. Спочатку вони не планували розголошувати стать свого майбутнього малюка. Розкрити таємницю вони вирішили на тематичній вечірці, присвяченій новорічних свят. На святі пара розірвала велику повітряну кулю, з якого посипалося рожеве конфетті. Відео з поданням майбутня мама виклала у популярній соціальній мережі. Нескладно здогадатися, що пара чекає появи на світ чарівної дівчинки.

Настя розповіла, що Дмитро задовго до середини терміну вагітності передбачив, що в родині з’явиться ще одна принцеса. Спортсмена можна назвати справжнім “ювеліром”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *